17/04/12

دوره های تخصصی آموزش

واحد آموزش مرکز تخصصی آوان مهر در راستای  ایجاد اشتغال در حوزه علوم انفورماتیک با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصین امر تعمیرات  با امکانات آموزشی مجهز برای دوره های آموزشی تخصصی مطابق با استانداردهای بین المللی  با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار کامپیوتر ، لپ تاپ و موبایل  شروع به فعالیت نمود  این واحد تلاش می نماید تا با توسعه کمی و کیفی  خدمات خود، بتواند بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه خدمات تعمیر و بازیابی اطلاعات و آموزش فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار در عالیترین سطح کیفی در کشور را به عموم هم میهنان فراهم آورد.

چرا آوان مهر ؟

آوان مهر  بر خلاف دیگر مراکز که جنبه آموزشگاهی دارند و دوره ها  صرفا جنبه آموزشی و در قالب مدت زمان مشخص برگذار می شوند .لذا کارورز بعد از اتمام دوره نمی تواند با آموخته های خود جذب بازار کار شود . اما  آوان مهر  با بیش از 10 سال تجربه موفق  در بازار کسب وکار توانسته است به درک درستی از نیاز بازار در حوزه سخت افزار ونرم افزار  برسد  که این امر باعث بالا بردن سطح کیفی دور های  آموزش شد است . و این امکان را به کارورز می دهد که پس از اتمام دوره بلافاصله جذب بازار کار  گردد.

امتیازات شرکت در دوره های آوان مهر :

  • پشتیبانی نامحدود در امر تعمیرات
  • دریافت فایل های آموزشی جهت بروز شدن
  • تسهیل در امر جذب کارورز در بازار کار
  • پشتیبانی قطعات

این است که آوان مهر مورد اعتماد قرار گرفته و صاحب تفکری نو در عرصه خدمات گردیده است .

Printer-Epson-T40W-icon

آموزش تعمیرات ماشین های اداری ویژه همکاران بصورت کارگاههای عملی و کاربردی برگزار میشود. دوره های آموزش تعمیر پرینتر، آموزش تعمیر اسکنر، آموزش تعمیرات فکس، آموزش تعمیر فتوکپی و آموزش تعمیر دستگاه پلاتر  بیشترین متقاضی را  دارد.

laptop-icon

علاقمندان به دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ با گذراندن این دوره بطور حرفه ای با تعمیر لپ تاپ های مختلف آشنا میشوند. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ  طوری در آوان مهر  طراحی شده که بعد از کلاس میتوانند وارد بازار کار شوند.

Hard-Disk-HDD-3.5-SATA-icon

در بخش تعمیرات هارد دیسک بیشترین درخواست در بازیابی اطلاعات هارد است و تعمیرات هارد کمتر مورد توجه قرار میگیرد. چرا که هارد در صورت خرابی سیلندر و ضربه به آن بعد از تعمیر قابلیت اولیه را ندارد وهزینه بسیار بالایی برای مشتری به همراه دارد .

iPhone-icon

دوره آموزش تعمیرات موبایل شامل عیب یابی سخت افزار گوشیهای هوشمند، آموزش نرم افزار موبایل، آموزش تعمیر گوشی آیفون و آموزش تعمیر گوشی اندرید میباشد. آموزش الکترونیک موبایل و آموزش سخت افزار موبایل و آموزش فلش کردن موبایل سه بخش مهم در آموزشگاه موبایل می باشد .

webdesigncourse

امروزه بیشترین سایت هایی که راه اندازی میشه با استفاده از وردپرس میباشد تا به حال بیشتر از 80 میلیون سایت با وردپرس راه اندازی شده است و در موتور های جستجوگر فقط در گوگل در ماه 50 میلیون بار وردپرس و کلمات مرتبط با وردپرس همانند: قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و … سرچ میشود.