سلام ، به سایت مرکز کامپیوتری آوان مهر خوش آمدید.
خوزستان - دزفول ، خیابان شریعتی بین 45 متری فتح المبین و خیام
ایران ، خوزستان

گلکسی نوت 9 سامسونگ · آوان مهر

گلکسی نوت 9 سامسونگ

به تازگی گزارشی منتشر شده که ادعا می‌کند سامسونگ قصد دارد رونمایی از گلکسی نوت 9 سامسونگ را 2 هفته به تاخیر بیندازد و به جای اواسط جولای، آن را اوایل ماه آگوست معرفی کند. حال بنابر اخباری جدیدی که توسط خبرگزاری بلومبرگ منتشر شده گفته می‌شود که تاریخ رسمی معرفی این فبلت، 9 آگوست یا ۱۸ مرداد خواهد بود.

در این گزارش آمده که گلکسی نوت 9 سامسونگ به پردازنده قدرتمند و دوربین جدید مجهز خواهد شد که البته این مسئله بر هیچکس پوشیده نبوده است. این گزارش در ادامه ادعا کرده که عرضه رسمی نوت 9 هم از اواخر آگوست آغاز خواهد شد.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده نسل جدید گوشی هوشمند سامسونگ با عنوان گلکسی نوت ۹ راهی بازار خواهد شد و از وجود نسل جدید تراشه‌ی کوالکام اسنپدراگون برای شماری از بازار‌ها بهره خواهد برد.

به نظر می‌رسد سامسونگ در نظر دارد مراسم خود را در شهر نیویورک و دو هفته پیش از زمان رونمایی گلکسی نوت ۸ برگزار کند. همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که کره‌ای‌ها در نظر دارند گلکسی نوت ۹ را اواخر ماه آگوست به بازار عرضه کنند. سامسونگ ترجیح داده است در قبال انتشار این خبر سکوت اختیار کند.

یکی از دلایل اصلی برای اینکه سامسونگ سعی می‌کند گلکسی نوت‌ را زودتر راهی بازار کند، کسب سهم بیشتری از بازار پیش از عرضه‌ی آیفون‌های اپل به بازار است. بر اساس آخرین گزارش IDC که به سهم شرکت‌های مختلف در طول زمستان سال ۲۰۱۸ می‌پردازد، سامسونگ ۲۳ درصد از بازار گوشی‌ هوشمند را در اختیار دارد؛ حال آنکه اپل به‌عنوان رقیب اصلی کره‌ای‌ها موفق شده است در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی تنها ۱۶ درصد از بازار را در اختیار داشته باشد.

سامسونگ اواخر زمستان سال جاری نیز نسل جدید گوشی هوشمند سری اس را رونمایی کرد که اتفاقا با استقبال خوبی از سوی کاربران و منتقدان روبه‌رو شد. سری نوت سامسونگ از فرم‌فکتور بزرگ‌تری در مقایسه با گلکسی اس برخوردار است و علاوه بر امکانات این سری، از وجود قلم لمسی بهره می‌برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.