آوان بن

آوان بن به زودی……

آیا از جمله مشتریان ثابت  آوان مهر هستید ؟؟

آیا  از خدمات آوان مهر استفاده می کنید ؟؟

مشتری که دارای تعداد فاکتور خدمات  بالاتر و مبالغ خدمات  بالاتر نشان دهنده وفادار بودن یک مشتری است لذا این مشتری برای آوان مهر  دارای ارزش بالاتری است .در آوان مهر به دلیل شفافیت و ایجاد فرصت مساوی برای همه مشتریان از قیمتهای یکسانی برخوردار هستند .میزان و چگونگی دریافت آوان بن در ذیل آورده شده است.

بن تعمیرات   چیست ؟

بن تعمیرات  آوان مهر  یک بن الکترونیکی و  بصورت یک کد است که پس از هر خدمات و تعمیرات  در حساب شما ثبت  میشود . در واقع پس از اولین تعمیر  ،  یک کد تخفیف بسته به ارزش و هزینه تعمیرات انجام شده برای شما ثبت می گردد. این کد  در واقع تخفیفی برای تعمیرات  بعدی شماست با این تفاوت که این کد دارای محدودیت زمانی است.

این بن تعمیرات  ماهیت ریالی نداشته و قابل خرید و فروش نیست و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در تعمیرات  بعدی شما.

بن تعمیرات  آوان مهر  در واقع امتیازی است که به همه ی کاربران پس از اولین تعمیر  اعطا میشود  ولی این مشتریان دائمی و با تعداد تعمیرات و خدمات  بالا هستند که میتوانند از این تخفیف  بهترین استفاده را ببرند.

مثال عملی :

تصور کنید  هزینه کالای تعمیر شده شما 50 هزار توان شده باشد  این خدمات دارای بن تعمیرات به مبلغ  10 هزار تومان خواهد بود  کدی برای شما ارسال می شود که معادل 10 هزارتومان ارزش دارد .

فرض کنید چند روز بعد قصد گرفت خدمات از همان واحد یا واحد های دیگر  به مبلغ 80  هزار تومان را دارید در این خدمات  شما دارای 10 بن تخفیف به ارزش 10 هزارتومان هستید در واقع  شما برای این تعمیرات مبلغ 70 هزار تومان پرداخت خواهید نمود .

همچنین برای خدمات  جدید نیز بن تعمیرات  دریافت خواهید کرد که در تعمیرات  بعدی شما قابل استفاده خواهد بود یعنی با خدمات  دوم از آوان مهر  علاوه بر دریافت تخفیف اولین خدمات  در  خدمات   فعلی کد تخفیفی برای خدمات  بعدی نیز دریافت خواهید نمود .که در خدمات  آتی می توانید از این تخفیف بهره مند شوید.

در حال حاضر اعتبار هر امتیاز آوان  بن از زمان دریافت آن 45 روز خواهد بود  و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف آوان مهر ، باید برنامه ریزی کنید.

بن شارژ

بن شارژ نیز همانند  بن تعمیرات می باشد با این تفاوت که قابلیت انتقال به غیر را دارد و محدودیت زمانی ان نیز همانند بن تعمیرات 45 روز می باشد .

1 دیدگاه در “آوان بن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *